KUNGOTA OPEN, 20.11.2010

Badminton klub Kungota vabi na mednarodni rekreativni turnir v badmintonu 3. KUNGOTA OPEN, ki bo 20. novembra 2010 v dvorani Hlade v Zg. Kungoti. Igralo se bo v vseh petih badmintonskih disciplinah in v dveh tekmovalnih skupinah (boljši rekreativci in rekreativci). Turnir je tradicionalno eden največjih in najbolje obiskanih v Sloveniji.

Turnir se bo pričel ob 9h, z mešanimi dvojicami, nadaljeval se bo z dvojicami, ter končal z moškimi in ženskimi enicami. Kot je za turnirje v Kungoti že v navadi, bomo poskrbeli tudi za topel obrok (GOLAŽ njamiiiii) kot doslej, vi pa poskrbite, da se v čim večjem številu prijavite na turnir.

Po turnirju ste vabljeni, da se udeležite druženja na Izletniški kmetiji Gorjup, cena večerje je 8 Eur na osebo, pijača ni v ceni.
Prijave in plačilo za večerjo je možno na samem turnirju ob plačilu prijavnine za igranje.

REZULTATI

Vabljeni!

Matej in Zoran