V rekreacijskem centru VOGU odigran 1. badminton turnir sezone 11/12
Z oktobrskim badminton turnirjem smo v rekreacijskem centru VOGU otvorili novo sezono turnirjev. V sezoni 11/12 se bo zvrstilo 8 turnirjev, ki štejejo za VOGU lestvico in Trump lestvico.Na prvem turnirju se je 11 igralcev pomerilo v skupinah po principu vsak z vsakim.
Po zanimivih dvobojih so se v polfinale prebili Bojan Kordiš, Uroš Erbežnik, Grega Valančič in Matic Turinek. V boju za 3. mesto je Grega Valančič premagala Bojana Kordiša, 1. mesto pa je osvojil Matic Turinek, ki je premagal Uroša Erbežnika.
Novost, ki smo si jo zamislili v letošnji sezoni so t.i. "družinski turnirji", kar pomeni da je na turnir vabljena cela družina. Medtem, ko partner igra, se lahko ostali člani družine zabavajo v eni izmed športnih dvoran. Prav tako je poskrbljeno za hrano za vso družino za samo 4 € / osebo.
Vabljeni k ogledu galerije slik, ostalih rezultatov s turnirja ter končno razvrstitev na spletni strani RC VOGU: www.vogu.si
GALERIJA
REZULTATI
