Vabilo na LJUBLJANA GAND PRIX OPEN
Vabimo vas na največji rekreativni badminton turnir to sezono v Ljubljani,MEDNARODNI REKREATIVNI BADMINTON TURNIR - LJUBLJANA GRAND PRIX OPEN 2012
Turnir bo v soboto 10.3.2012, pričakujemo rekreativne igralce iz Slovenije, Hrvaške in Avstrije. Turnir šteje za DVOJNE TOČKE Slovenske TRUMP lestvice.
Igrali bomo vse discipline. Tekmovalci bodo razdeljeni v tri kakovostne skupine.
- A skupina je namenjena boljšim rekreativcem, turnir se igra z pernatimi žogicami na dva dobljena seta do 21 točk ,v predtekmovanju pa do 15 točk.
- B skupina je namenjena nekoliko manj izkušenim rekreativcem. Turnir se igra z pernatimi žogicami na dva dobljena seta do 15 točk, v predtekmovanju 1 set do 21 točk (dvojice in pari igrajo po istem sistemu kot A skupina).
- C skupna je namenjena igralcem brez turnirskih izkušenj. Igra se z plastičnimi žogicami, ki jih priskrbi organizator, na dva dobljena seta do 15 točk (v predtekmovanju 1 set do 21 točk)
Posamezna kategorija se igra, če je v njo prijavljenih vsaj 8 tekmovalcev. V nasprotnem primeru se kategorije združijo.
Okvirni razpored turnirja:
- 9:00h - moške in ženske dvojice (vse skupine)
- 11:00h - mešani pari (vse skupine)
- 15:00h - moški in ženske posamezno (vse skupine)
- 20:00h - badmintonski žur, žreb glavne nagrade in ....
- Podelitve medalj in nagrad bodo po koncu posamezne kategorije!
OPOZORILO!!!
Obvezne so predprijave do četrtka 8.3.2012 do 24:00h! Prijavo mi pošljite na mail info@sc-dolgimost.com. Napišite vaše ime, mobi št. in disciplina v katere se prijavljate in kategorija (A, B, C). Prijave na dan tekmovanja niso možne!
Prijavnina za disciplino posamezno znaša 11 eur, za dvojica in pare pa 6 eur/osebo.
Vsi prijavljeni tekmovalci dobijo tudi brezplačno malico! J
Vabljeni!
Jaka Perpar
