Brežice open, sobota 13.10.2012

b2c5100710ee7949ece25ca2c5a3840c.jpg
V soboto, 13.10.2012, bo v Brežicah drugi OPEN turnir v tej sezoni. Igralo se bo v vseh petih disciplinah, ter dveh kategorijah. Do 11. oktobra do 12.00 ure se lahko prijavite preko obrazca. V obrazec navedite tudi vašo registracijsko številko, ki jo imate pri BZS, ter klub za katerega nastopate. V sredo bo objavljena tudi spletna aplikacija, ki bo olajšala samo prijavo.
Vsi, ki še niste včlanjeni v katerikoli klub, lahko to storite ob prijavi na turnir.
Za vse nejasnosti oz. dodatna vprašanja nas prosim kontaktirajte.