SVETA ANA OPEN, 19.11.2016
V šolski telovadnici na Sv. Ani v Slovenskih goricah se je dne 19.11.2016 pod okriljem ŠD. Sv. Ana odvijal prvi Sv. Ana Open 2016 - turnir v badmintonu. Turnir je bil na rekreacijski ravni, saj se je igralo le v kategorijah B in C – torej samo rekreativci.Kljub omenjenemu nivoju pa se je turnirja udeležilo kar 42 tekmovalcev iz razliÄnih krajev, med drugim iz Benedikta, Lenarta, Ptuja, Kungote, Maribora, Ljubljane in celo sosednje Hrvaške. Odigrane so bile kategorije moški posamezno (skupina C in B), moške dvojice (skupina B), ženske dvojice (skupina B) in mešane dvojice (skupina B).
V kategoriji moški posamezno (skupina B) so bili v konkurenci 8. igralcev najboljši:
1. Rok RAJZMAN
2. Rok BERDEN
3. Endi BEK
V kategoriji moški posamezno (skupina C) so bili v konkurenci 7 igralcev najboljši:
1. Mitja TAUŽIČ
2. Boštjan GAJSLER
3. Jan KARAŽINEC
V kategoriji moške dvojice (skupina B) so bili v konkurenci 11 parov najboljši:
1. Kristjan KRAJNC in Aleš MENHART
2. Andrej HEBAR in Zvonko JANŽEKOVIČ
3. Denis DRETNIK in Andrej MOKOTAR
V kategoriji ženske dvojice (skupina B) so bile v konkurenci 4 parov najboljše:
1. Lidija ADLER in Branka GERT
2. Marinka DAÄŒER in Andreja ŠTIFTER
3. Tadeja GRINAVER in Katja ROŽMAN
V kategoriji mešanih dvojic (skupina B) so bili v konkurenci 12 parov najboljši:
1. Rok RAJZMAN in Katja ROŽMAN
2. Miroslav VURDELJA in Nina KOVAČIĆ
3. Jožef SEDONJA in Lili MATJAŠIÄŒ
Vsem zmagovalcem iskrene Äestitke tudi s strani ŠD. Sv. Ana!
V ŠD. Sv. Ana (Sekcija badmintona) bomo strmeli k temu, da bodo sreÄanja (turnirji) postali tradicionalni ter da bi se igralci na turnirjih Sv. Ana Open imeli Äim bolj prijetno in bi uživali v igranju badmintona. V prihodnje pa si bomo prizadevali, da se turnirja v bodoÄe udeležijo tudi igralci iz moÄnejših jakostnih skupin (skupina A in morebiti PRO), kar bo turnir Sv. Ana Open naredilo odmevnejši in še bolj prepoznaven.
Na svidenje prihodnje leto!
ŠD Sv. Ana in Rok BERDEN (Vodja sekcije badminton)
REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2
GALERIJA 3
