53 redna volilna skupščina BZS

IMG_6628.jpg
V soboto, 21.3.2010, je ob A turnirju potekala tudi volilna skupščina BZS. Z izvolitvijo novega predsednika, je prenehal mandat dosedanjemu predsedniku Danetu Aliču, ki je zelo uspešno vodil zvezo v preteklih štirih letih. Predvsem je potrebno omeniti organizacijo mladinskega evropskega prvenstva do 17 let, ki je potekal v tej sezoni, ter organizacijo 50. državnega prvenstva v Medvodah.
Za novega predsednika je bil soglasno izvoljen Andrej Pohar, ki je po predstavitvi navedel nekaj glavnih ciljev zveze v prihajajočem obdobju. Med glavnimi cilji zveze bo povečanje števila aktivnih igralcev na turnirjih, ter spremembe pri registraciji igralcev pri BZS. Za podpredsednika je bil izvoljen Jani Jamnik.

Podrobnejše poročilo najdete na www.badminton-zveza.si

GALERIJA